• دوره های پرورش خلاقیت هنری برگزار می شود
    مرکز آموزش هنری قصد دارد در جهت پرورش خلاقیت هنری کودکان در گروههای سنی خردسالان 3 تا 7 سال و کودکان 7 تا 11 دوره‌هایی را برگزار کند.

  • کارگاه عكاسي ؛ حميد جاني پور

  • كارگاه تئاتر عروسكي ..... مدرس: بهروز غريب پور

مرکز آموزش

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > ثبت نام کارگاه‌های تئاتر بنیاد رودکی در تالار وحدت تا دوازدهم مرداد ماه تمدید شد


  چاپ        ارسال به دوست

به دلیل استقبال هنرجویان و درخواست متقاضیان ؛

ثبت نام کارگاه‌های تئاتر بنیاد رودکی در تالار وحدت تا دوازدهم مرداد ماه تمدید شد

این کارگاهها با بهره گیری از حرفه ای ترین ظرفیتهای نمایشی نظیر تالار وحدت، تالار حافظ، برج آزادی و...، همچنین با همکاری هنرمندان و اساتید برجسته ی تئاتر کشور طرح ریزی شده است.
کارگاه های تئاتر رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری در دو دوره ی کوتاه مدت (انتخاب برای اجرا) و بلند مدت (تمرین های تخصصی برای اجرا) برگزار خواهد شود. هنرجویانی در دوره ی بلند مدت این کارگاه ها حضور خواهند داشت که پس از گذراندن دوره ی نخست موفق به اخذ تایید اساتید مربوط شده باشند. در دوره ی دوم، هنرجویان منتخب و توانمند خود را برای اجرای یک اثر نمایشی آماده خواهند کرد.
گفتنی است این کارگاه ها با گرایش کارگردانی و بازیگری در نهایت به اجرای عمومی یک اثر شاخص نمایشی در بنیاد رودکی منجر خواهند شد. در این دوره نیما دهقانی با کارگاه تئاتر مولتی مدیا (اجرای چند رسانه ای)، پیمانی قدیمی با کارگاه نوشتن به شیوه ی کُمد لباس، ماکان اشگواری با کارگاه آواز بازی و بامداد افشار با کارگاه طراحی صدا و موسیقی محیطی در تئاتر، با مرکز آموزش بنیاد رودکی همکاری خواهند داشت . حمید رضا آذرنگ با برگزاری کارگاه بازیگری، با رویکرد تخیل و خودباوری به پرورش بازیگر می پردازد. رضا بهبودی در دوره ی بلند مدت بازیگری از مقدماتی تا پیشرفته هنرجویان را از پایه تا بازیگری پیشرفته هدایت می کند و همچنین افشین هاشمی با برگزاری کارگاه بیان در بازیگری، با تمرکز بر موسیقی و آواز هنرجویان را با روشهای تربیت بیان در بازیگری آشنا می کند. رضا سرور با کارگاه تحلیل تراژدیهای شکسپیر و بهروز غریب پور با کارگاه تئاتر عروسکی از دیگر اساتید تئاتر مرکز آموزش بنیاد رودکی هستند.
این کارگاه ها با همکاری گروه آرتی‌مان زیر نظر پیمان قدیمی در تالار وحدت برگزار خواهند شد. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کارگاه ها به مرکز آموزش بنیاد رودکی (روبروی تالار وحدت) مراجعه و سایت www.amouzesh.bonyadroudaki.irیا با شماره تلفن های 59 و 66743358 تماس حاصل کنند.


١١:٤٥ - 1393/05/05    /    شماره : ٢٣٩٨    /    تعداد نمایش : ١٤٠٢خروج