• دوره های پرورش خلاقیت هنری برگزار می شود
    مرکز آموزش هنری قصد دارد در جهت پرورش خلاقیت هنری کودکان در گروههای سنی خردسالان 3 تا 7 سال و کودکان 7 تا 11 دوره‌هایی را برگزار کند.

  • کارگاه عكاسي ؛ حميد جاني پور

  • كارگاه تئاتر عروسكي ..... مدرس: بهروز غريب پور

مرکز آموزش

عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار > رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری در تالار وحدت کارگاه های تئاتر برگزار می کنند


  چاپ        ارسال به دوست

توسط بنیاد فرهنگی هنری رودکی

رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری در تالار وحدت کارگاه های تئاتر برگزار می کنند

کارگاه های تئاتر رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری که توسط بنیاد فرهنگی هنری رودکی در تالار وحدت برگزار خواهد شد، برای شروع نخستین دوره ی خود بازیگر می پذیرد. این کارگاه ها در دو دوره ی کوتاه مدت (انتخاب برای اجرا) و بلند مدت (تمرین های تخصصی برای اجرا) برگزار خواهد شود. هنرجویانی موفق به حضور در دوره ی بلند مدت این کارگاه ها می شوند که پس از گذراندن دوره ی نخست موفق به اخذ تایید رضا ثروتی، رضا گوران و سیامک صفری شده باشند. در دوره ی دوم هنرجویان منتخب و توانمند در سه دوره ی بلند مدت خود را برای اجرای یک اثر نمایشی آماده خواهند کرد. این کارگاهها به همت مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی در تالار وحدت برگزار خواهد شد. گفتنی این است این کارگاه ها با گرایش کارگردانی و بازیگری در نهایت به اجرای عمومی یک اثر شاخص نمایشی در بنیاد رودکی منجر خواهند شد.
متقاضیانی که برای حضور در این کارگاه ها ثبت نام می کنند ابتدا دردوره ی انتخابی 6 روز آموزش داده می شوند و سپس از میان آنان تعداد محدودی هنرجو در گروه های کارگردانی و بازیگری برای حضور در دوره ی بلند مدت انتخاب می شوند. ظرفیت کارگاه ها محدود است. این کارگاه ها با همکاری گروه آرتی‌مان زیر نظر پیمان قدیمی برگزار می شود.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این کارگاه ها به مرکز آموزش بنیاد رودکی (روبروی تالار وحدت) مراجعه و سایت www.amouzesh.bonyadroudaki.irیا با شماره تلفن های 59 و 66743358 تماس حاصل کنند.


١١:٤١ - 1393/04/17    /    شماره : ٢٣٦٤    /    تعداد نمایش : ١٣٧٦خروج